Ž. Pocius: pirmoji kampanija Instagram platformoje. Kaip sekėsi?

Jau praėjo mėnuo, kai Lietuvoje ir visame pasaulyje  atsirado galimybė reklamuotis Instagram socialiniame tinkle. Tai visiškai nauja galimybė, iki šiol šioje platformoje nebuvo tokio patrauklaus būdo pasiekti savo tikslinę auditoriją.

Nekreipti dėmesio į naują reklamos platformą negalima, nes vien Lietuvoje šiuo socialiniu tinklu jau naudojasi bemaž 200 tūkstančių jaunųjų lietuvių, iš kurių didžioji dalis yra moterys – 62% visų vartotojų. 77% „Instagramerių“ yra 15-29 metų  amžiaus. Taigi tai puiki galimybė pasiekti moterišką ir ypač jaunąją auditoriją.

Pasidalinsiu pirmosios leistos kampanijos skaičiais. Instagram galimybes išbandėme su Kalnapilio reklama. Pirmoji leista testinė kampanija atrodė taip:

ff

Tai – „Click to website reklama“, kuri skirta socialiniame tinkle reklamuoti savo internetinį puslapį. Spustelėjus ant vizualo, vedama būtent ten.

Pakalbėkime apie skaičius. Per 10 kampanijos dienų išleidome €30.

Reklama parodyta buvo beveik  54 000 kartų.

Pasiekėme (Reach): 22.145 „Instagramerius“ iš kurių 78%: 18-24 metų amžiaus, likę 20%: 24-35 ir 2%: 35-44 bei gyvena didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Reklamą vienam vartotojui vidutiniškai buvo parodyta šiek tiek daugiau nei 2 kartus.

Ir sulaukėme lygiai 350 paspaudimų į http://www.kalnapilis.lt.

Tad skaičiai daug žadantys, juolab kad ir vartotojų reakcija, pamačius reklamą Instagram, buvo ganėtinai tiegiama. O reklamos vizualika derėjo prie viso Instagrma naujienų srauto, tad ji nebuvo erzinanti.

Kokios dar galimybės reklamuotis Instagram‘e? Šiuo metu Instagram platformoje galima reklamuoti savo internetinį puslapį (Clicks to website), aplikaciją mobiliems (App Installs) bei video (Video views), kuris turi atitikti 1×1 Instagram standartus ir būti neilgesnis nei 30 sek.  Taigi yra, ką nuveikti.