Ž. Pocius: Ar reklamuotis Shazam verta?

Jaunesni žmonės puikiai žino, kas yra Shazam.  O tiems, kas dar nesusidūrė, aiškiname:  Shazam – tai populiariausia pasaulyje muzikos kūrinių atpažinimo mobilioji programėlė. Būtent jaunoji auditorija (nuo 16 iki 35 metų) Lietuvoje ja naudojasi dažniausiai.

Ar verta prekės ženklams reklamuotis Shazam‘e? Jeigu siekiama pagauti auditoriją, kuri yra jaunimas, manau, kad taip. Šiai dienai Lietuvoje Shazam parsisiuntę yra apie 700.000 vartotojų, o aktyviai programėle naudojasi apie 200.000, tad skaičiai daug žadantys.

Oficialioje Shazam ataskaitoje pateikta, jog dažniausiai žmonės šią programėlę naudojasi girdint patinkantį muzikinį kūrinį bei žiūrint filmus. Tai daro dažniausiai koncertuose, namuose, baruose ar kavinėse, parduotuvėse bei transporto priemonėse.

Reklamuotis Shazam galima įvairiai:  pradedant nuo standartinių banerių, video klipų, baigiant brand‘intais garso takeliais. Žemiau dalinuosi įdomesniais sprendimais:

1. TV ekrane matote raginimą naudotis Shazam programėle, jog sužinotumėte kažką intriguojančio, o pasinaudojus ja, gaunate galimybę kažką laimėti.1

22. Standartiniai baneriai:

Įdomu dėl to, jog galima pasirinkti auditoriją ne tik pagal vietą, laiką, operacinę sistemą, bet ir pagal atlikėją, dainą, muzikos žanrą.

3                                                                          Shazam_kalnapilis

3.Video klipai:

Galimybė reklamuotis ne tik klausymo lange, bet ir naujienų sraute su Fullscreen galimybe.

42
                                                                         5

Neseniai Shazam paskelbė, jog išleidžia versiją skirtą prekės ženklams. Nauji turinio valdymo įrankiai leis prekės ženklams įtraukti būtent tų auditorijų vartotojus, kurias jie nori pasiekti. Specifiniai reklamos vienetai pritaikyti prekės ženklams bus šie: Shazam Data Insights, Shazam Branded Content bei Shazam Brand Connect. Apie kiekvieną naująjį vienetą plačiau galite sužinoti Business Wire: http://goo.gl/kZNsLU

Galime sakyti, jog reklamuotis Shazam tikrai verta, jei norite savo prekės ženklą internetinėje erdvėje pateikti įdomiau, nei tik standartiniais baneriais, juolab kad išmanioji auditorija yra auganti.