Ž. Bielskė: Kas surenka daugiau reitingų: SEL’as ar Butkutė?

Nauji metai jau prasidėjo, todėl prieš aptariant SEL‘as ar Džordana Butkutė pritraukė daugiau žiūrovų ir surinko daugiau reitingų, galima papildyti temą apie Naujųjų metų žiburėlius. Ilgą laiką Naujųjų metų išvakarėse prie TV ekrano daugiau žiūrovų pritraukdavo LNK, tačiau pasitinkant 2014 m. ir 2015 m. TV3 aplenkė LNK.  O štai palydint 2015-uosius ir pasitinkant 2016 m. LNK vėl išsiveržė į priekį ir surinko daugiau reitingų nei TV3 (8 ir 5,9).

1

40-49 m. amžiaus grupė aktyviau žiūrėjo TV3 Naujametinę programą „Atrask beždžionę savyje“, o LNK su „LNK Naujųjų metų žiburėliu“ daugiau sudomino  vyresnio amžiaus auditoriją. 2

Bet šio įrašo esmė yra ne Naujųjų metų pasitikimo programos, o tai kas darėsi vėliau – jau sutikus Naujuosius metus. Vos įžengus į 2016 m. TV3 rodė „Sel. 360 laipsnių“, o LNK kiek vėliau prie koncerto prisijungė su „Džordana Butkutė. Nesudeginta ant laužo“. Pasmalsavome kas labiau sudomino žiūrovus – Sel‘as ar Džordana Butkutė.

3naujas

Iš tikrųjų, tai tiek SEL koncertas, tiek Džordanos Butkutės koncertas surinko po beveik vienodai reitingų.  „Džordana Butkutė. Nesudeginta ant laužo“ – 3,2 ir „Sel. 360 laipsnių“ – 2,9 (primename, kad vienas reitingas yra apie 28 tūkst. žmonių). Taigi, šiek tiek daugiau susidomėjimo sulaukė Dž. Butkutės koncertas. Žemiau grafike matyti, kad „Sel. 360 laipsnių“ daugiausiai susidomėjimo sulaukė 40-49 m. amžiaus grupėje, o „Džordana Butkutė. Nesudeginta ant laužo“ – 50-59 m. amžiaus grupėje.

4