UAB ,,Media House“ įgyvendina Europos socialinio fondo agentūros paremtą projektą

,,UAB „Media House“ darbuotojų žinių, kvalifikacijos ir gebėjimų tobulinimas“, SFMIS Nr. 09.4.3-ESFA-T-846-01-0044.

UAB „Media House“ yra viena iš inovatyviausių, didžiausių bei rinkos tendencijas diktuojančių media agentūrų, įkurta 1995, teikianti įvairias media paslaugas: prekės ženklo, konkurentų analizė, media strategijos, taktikos kūrimas,  rezultatų matavimas ir pan.

2013 metais įmonė buvo parduota Estijos bendrovei Media Trading Group OU. Nuo 2017.05 mėn. įmonė priklauso Estijos kompanijai OU AGE Com. Palaipsniui įmonė plėtė esamą darbuotojų komandą, nes to reikalavo esamų klientų didėjantys paslaugų srautai. Šiuo metu esamo darbuotojų kiekio ir kvalifikacijos nepakanka, kad įmonė aptarnautų didėjančius klientų srautus besikeičiančiomis rinkos sąlygomis, todėl planuojama investuoti į esamų ir naujų darbuotojų pardavimo, marketingo, klientų aptarnavimo, prezentacijų, darbo su KVS mokymus. Po kursų darbuotojai būtų papildomai mokomi klientų aptarnavimo, pardavimų, projektų valdymo bei prijungiami prie vieno iš esamo projekto arba būtų startuojamas visiškai naujas projektas.

Šio projekto tikslinė grupė – 26 pareiškėjo darbuotojai.

Projekte numatyti mokymai tobulins šių darbuotojų kvalifikaciją, žinias ir gebėjimus, o tai teigiamai įtakos darbo kokybę. Sėkmingai įgyvendintas projektas skatins įmonės darbuotojų produktyvumo, darbo našumo bei veiklos procesų tobulinimą, pagreitins komunikaciją, sumažins klaidų riziką, sumažins paslaugų teikimo defektų skaičių, leis vystyti naujus projektus, didins pardavimų apimtis, o tai savo ruožtu didins UAB „Media House“ konkurencingumą ir investicijas paslaugų plėtrai, didins įmonės darbuotojų konkurencingumą darbo rinkoje.

IMG_9734