TOP 10 „virusinių“ 2016 m. reklamų

Metams einant į pabaigą, galima šiek tiek atsipūsti ir prisiminti geriausias „virusines“ reklamas sukurtas 2016 m. Remiantis Adweek ir Adnews pateikiame TOP 10 geriausių „virusinių“ video reklamų:

 1. John Lewis – #BusterTheBoxer. Turbūt galime teigti, kad šventinis laikotarpis prasideda tada, kai John Lewis išleidžia savo Kalėdinę reklamą. Ne išimtis ir šie metai. Lapkričio 10 d., pasirodė šių metų John Lewis reklama, kuri buvo pavadinta „Buster the Boxer“. Reklama sulaukė milžiniško populiarumo ir šiuo metu Youtube turi daugiau nei 21 mln., peržiūrų ir beveik 2 mln., pasidalijimų. Siūlome pasižiūrėti: 

   

 2. Channel 4 – We are Superhumans. Kas ketverius metus vykstantis didžiausias sporto renginys sutraukia milijonus žiūrovu. Šiemet Channel 4 nusprendė, kad Olimpinės žaidynės sulaukia ir taip daug dėmesio, todėl sukūrė reklamą, skirtą 2016 m. vasaros parolimpinėms žaidynėms. Oficialiai pasirodžiusi liepos 15 d., ši reklama tapo tikra „virusine bomba“ ir per 4 dienas sulaukė daugiau kaip 23 mln., peržiūrų internete. Reklama: 

   

 3. Shell. Naftos gavybos milžinės Shell išleistas reklaminis klipas skatinantis racionaliau naudoti energiją. Kad ir kaip keistai tai gali pasirodyti. Na, nežinau, kiek žmonių patikės gerais Shell kompanijos užmojais siekiant efektyviai naudoti energetinius išteklius, bet reikia pripažinti, kad reklama „užkabinanti“: 

   

 4. Vodafone Egypt – Big Family. Ketvirtoje vietoje atsiduria telekomunikacijų milžinės Vodafone reklama skirta Ramadano laikotarpiui. Atvirai sakant, „The big family“, kiek netikėtai tapo pasauliniu hitu, bet reikia pripažinti, kad ši reklama to verta. Įvertinkite ir Jūs: 

   

 5. OK Go ir S7 Airlines. Ką gauname, kai sujungiame roko grupę, avialinijas ir skrydį nesvarumo būsenoje? Vieną originaliausių metų reklamų, vaizdo klipų ir daugiau kaip 24 mln., peržiūrų. Siūlome pasižiūrėti puikų bendradarbiavimo rezultatą: 

   

 6. Nike – The Switch. Kartais atrodo, kad sportinio inventoriaus gamintojo „Nike“ reklamos kokybė ir originalumas neturi ribų. Šiemet pasirodžiusi „The Switch“ reklama tikrai verta visų aukščiausių įvertinimų. Užmeskit akį: 

   

 7. Doritos – Ultrasound. Reklama pasirodė per vieną didžiausių metų sporto renginių JAV- Super Bowl. Nors ši reklama socialinėje erdvėje ir sulaukė nemažai neigiamų atsiliepimų, ir buvo vertinama kaip viena prasčiausių to vakaro reklamų, tačiau reikia pripažinti, kad dėmesio ji sulaukė, nes tapo daugiausia pasidalinta to vakaro reklama. 

   

 8. Ariel – #sharetheload. Ne visos reklamos privalo būti linksmos, spalvingos ar ironiškos. Kartais reikia ir tokių „priverčiančių susimąstyti“ tipo reklamų. Taip 8 vietoje atsiduria ganėtinai stipri reklama iš Indijos. Nors mūsų kultūroje tokie dalykai gali atrodyti keisti, tačiau Indijoje vis dar stipriai vyrauja patriarchalinės kultūros principai. Reklama verta Jūsų dėmesio:    

   

 9. Cadbury’s Dairy Milk – Nuo rimtų dalykų grįžkime prie atgal prie linksmesnių reklamų. Paprasta, linskma, įdomu: 

   

 10. 7-Eleven Thailand – Teachers. Dar viena „liūdnesnio“ tipo reklama, tačiau labai verta Jūsų dėmesio. Nors ji ir ilga, bet to laiko verta. Tiesiog pasižiūrėkite: