P. Verpetinskas: TOP 10 socialinių tinklų veidų Jūsų reklamai

Socialinių tinklų svarba šiuolaikiniame pasaulyje kiekvieną dieną įgauna vis didesnę reikšmę. Jei kažkada socialiniais tinklais naudojosi tik maža dalis žmonių ir jie daugiausia buvo jaunesnio amžiaus, tai šiais laikais socialinė erdvė yra tokia didelė ir įvairi, kad dauguma rinkodaros ekspertų dar turi gerai pasukti galvą kaip pasiekti savo tikslinę auditoriją. Organinis žinučių pasiekiamumas yra gerokai sumažėjęs, todėl norint padaryti savo produktą ar paslaugą matoma, reikia investuoti į reklamą. Tačiau, ar visada įprasta bei paprasta reklama veikia efektyviausiai? Viena iš tiesioginės reklamos alternatyvų galėtų tapti bendradarbiavimas su žmonėmis, kurie socialinėje erdvėje turi didelį skaičių juos sekančių gerbėjų.

Sudarėme sąrašą žmonių Lietuvoje, kurie turi didelį skaičių gerbėjų bei galėtų tapti puikiu reklaminiu veidu Jūsų produktui ar paslaugai socialiniame tinkle.

  1. Monika Šalčiūtė (~237 tūks., sekėjų) – Turbūt populiariausia mergina Lietuvoje turinti milžinišką skaičių sekėjų. Viena žinutė ir daugiau nei 200 000 žmonių ją pastebės.
  2. Vaidotas Grincevičius (~148 tūks., sekėjų) – Antroji vieta atitenka greitai iškilusiam humoristui, video klipų kūrėjui. Jo kuriamas turinys populiarus ne tik Facebook, bet ir Youtube.
  3. Mantas Katleris (~140 tūks., sekėjų) – Buvęs „Humoro klubo“ narys, kuris nestokoja gero humoro jausmo, o jo žinutės, video bei kiti projektai sulaukia milžiniško populiarumo, tūkstančių paspaudimų „patinka“ bei komentarų.
  4. Agnė Jagelavičiūtė (~138 tūks., sekėjų) – Turbūt garsiausia stilistė socialinėje erdvėje. Ją seką daugiau kaip 130 000 žmonių, kurių didžiąją dalį sudaro moteriška auditorija.
  5. Justinas Jankevičius (~105 tūks., sekėjų) – Humoristas, televizijos laidų bei renginių vedėjas. Iškalbos meną puikiai įvaldęs ir kartais karčių žodžių nepagailintis žmogus.
  6. Mantas Stokus (~ 94 tūks. sekėjų) – Dar vienas aktorius bei humoristas, kuris šiuo metu gali džiaugtis didžiuliu populiarumu televizijoje, o tuo pačiu ir socialinėje erdvėje.
  7. Oleg Suravej (~92 tūks., sekėjų) – Sparčiai populiarėjantis ir ne vieną internetinę laidą sukūręs žmogus, kuris gali pasigirti ne tik didžiuliu skaičiumi gerbėjų Facebook, bet ir populiariomis laidomis, kurios transliuojamos interneto televizijoje.
  8. Jonas Nainys (~63 tūks., sekėjų) – „Radistas“. Visiems gerai žinomas DJ, radijo laidų vedėjas, kuris gali pasigirti turintis daugiau nei 60 000 sekėjų vien tik Facebook.
  9. Rolandas Mackevičius (~48 tūks., sekėjų) – Kaip ir Jonas Nainys žinomas dėl savo vedamų laidų, radijo programų ir muzikinės veiklos.
  10. Paulius Ambrazevičius (~42 tūks., sekėjų) – Žmogus, vedantis intelektualinių žaidimų laidą, išleidęs ne vieną knygą apie protmūšius.