MEDIA EKSPERTAS 2016: atsakymas dėl „Elektromarkt“

MEDIA EKSPERTAS klausė: „Ar tiesa, kad per 2016 m. Olimpines žaidynes „Elektromarkt“ organizuos televizorių akciją susietą su Lietuvos krepšinio rinktinės pergalėmis?“.

Stebint olimpines žaidynes, nekart galima išvysti ir „Elektromarkt“ pardavinėjamų televizorių reklamą, tačiau šiemet sąsajos su rinktinės pergalėmis nėra. Taigi, teisingas atsakymas – NE. 2015 m. gruodį taip manančių buvo tik 17,44 %.

Oficialus atsakymas, kodėl nuspręsta atsisakyti reklamų, susietų su pergalėmis, slypi tame, jog „Elektromarkt“ nėra oficialus olimpiados partneris. „Olimpiada yra svarbiausias renginys sporto pasaulyje, todėl reklaminėms akcijoms šios sporto šventės metu yra keliami itin griežti tarptautiniai ribojimai ir aiškus teisinis reglamentavimas. Mes gerbiame šį pasaulinį sporto renginį ir jame mūsų šaliai atstovaujančius Lietuvos olimpiečius, todėl laikomės tarptautinio teisinio dokumento – Olimpinės chartijos, kurią yra pasirašiusi ir mūsų šalis, nuostatų“, – 15min sakė bendrovės rinkodaros vadovas Irmantas Viliūnas.
Plačiau apie reklamas, susietas su olimpinėmis žaidynėmis, galite paskaityti čia.

Žemiau pateikiame šiuo metu transliuojamą reklaminį klipą, kuriame atsakymas į mūsų užduotą klausimą ir atskleidžiamas: