M. Anužytė: „Kalinių žmonų“ fenomenas. Kas šią laidą žiūri?

Socialiniuose tinkluose jau pradėjo plisti Media House iškarpa apie daugiausiai auditorijos pritraukusias TV laidas praėjusią savaitę.

tt

Dėmesį patraukė ne pirma ar antra, o šeštoji pozicija, kurioje atsidūrė pirmoji „Kalinių žmonų“ transliacija. Laida buvo skandalingai aptarinėjama dar nė jai neprasidėjus, tačiau daug vilčių jos sėkmei interneto bendruomenė neteikė. Tačiau įvyko kiek kitaip. Pirmoji laida pateko tarp populiariausių ir turėjo vidutinė 262 000 žmonių auditoriją, daugiau nei bet kuri žinių laida.

111

Kantar TNS, tv-metrų tyrimas, kovo 27-balandžio 2 d,vid. reitingas ir auditorija 4+, tik “gyvas“ žiūrėjimas

Tačiau mums daug įdomiau kaip šios laidos auditorija keisis ateityje. Nes pirmoji daug išreklamuota laida galėjo pritraukti krūvą smalsuolių kurių susidomėjimas gali išblėsti. Tai po kelių savaičių matysime daug realesnę auditoriją.

Taip pat svarbus ir auditorijos profilis. Komentatoriai socialiniuose tinkluose svarstė, kad ši laida turėtų būti artimesnė mažesnių miestų, pajamų gyventojams. Ir jų nuojauta neapgavo: tik 16 % auditorijos yra 3-ų didžiausių miestų gyventojai, tik 10 % auditorijos gauna didesnes nei 400EUR vienam šeimos nariui pajamas per mėnesį, o 65 % auditorijos yra vyresni nei 54 metai amžiaus.

222

Taigi suminis reitingas ir suminė auditorija yra dar ne viskas. Tai tik pirmas žingsnis pažinti Lietuvos medijų vartojimo įpročius ir pačius save. Media House yra viena iš inovatyviausių, didžiausių bei rinkos tendencijas diktuojančių media agentūrų, kuri jums ir jūsų atstovaujamiems prekiniams ženklams padės į reklamos rinką ir vartotojų įpročius  žvelgti giliau. Kreipkitės contact@media-house.com