„Lidl“– labiausiai pastebėta reklamos kampanija

VŽ skelbia, kad labiausiai vasaros pradžioje pastebėta ir įsiminusi reklama – „Lidl“ parduotuvių atidarymo klipai. Ji taip pat išsiskyrė iš prekybos centrų kaip labiausiai patikusi.

pastebetos

Pasak Mindaugo Liaudenskio, tyrimą atlikusios „Synopticom Ad Research“ vadovo, vertinant visą Lietuvoje kilusį ažiotažą dėl „Lidl“ atėjimo, to ir galima buvo laukti: šio prekybos centro atidarymo kampanijos reklamos su Arvydu Saboniu tiesiog triuškinamai užvaldė tikslinės auditorijos dėmesį ir gerokai atitrūkusios nuo konkurentų rikiavosi labiausiai įsiminusių reklamų dešimtuko viršūnėje.

lidl

„Šių reklamų įsimenamumo indekso rodiklis (11,32) yra ypač aukštas. Tokių aukštų šių rodiklių dar nėra buvę. Tai rodo, kokio plataus dėmesio galima sulaukti, kai mėgstami arba laukiami prekių ženklai pristato žmonėms reikšmingus pokyčius“, – kalba p. Liaudenskis.

Ir dešimtuke tarp labiausiai patikusių

Labiausiai įsiminusi „Lidl“ reklama tarp labiausiai patikusių yra aštuntoje pozicijoje. Prekybos tinklams retai tai pavyksta, juolab, jog penketuke vien Lietuvoje aktyviausio telekomunikacijų sektoriaus reklamos.

patikusios

Plačiau>>