15min.lt naujiena: portale nebelieka Žmonės.lt, Ji24.lt ir eLaima.lt, o juos pakeičia nauji vardai

Praėjusių metų pabaigoje vienas didžiausių naujienų portalų Lietuvoje 15min.lt oficialiai paskelbė, kad nuo 2017 m. vasario 1 dienos portale nebeliks Žmonės.lt, Ji24.lt ir eLaima.lt prekės ženklų ir šių vardų rubrikų, o jas pakeis naujos rubrikos. Primename, kad minėti prekių ženklai priklauso „Žurnalų leidybos grupei“ ir iki šiol 15min.lt juos atstovavo internete.

Kad ši naujiena išvystų dienos šviesą, nereikėjo laukti ir vasario 1-osios. Jau šiandien užsukę į 15min.lt portalą galime matyti net tris naujienas. Rubriką „Žmonės“ pakeitė „Vardai“, o „Ji24“ ir „eLaima“ – bendra apjungta rubrika „Gyvenimas“. Taip pat portalą papildė ir visiškai nauja skiltis „Maistas“.

Žurnalistų ir redaktorių komanda, kuri anksčiau dirbo su Žmonės.lt, Ji24.lt ir eLaima.lt turiniu, 15min.lt portale išlieka, tad pasikeičia tik rubrikų vardai, o komanda išlieka nepakitusi.

15min.lt teigimu, rubrikoje „Vardai“ bus apžvelgiamos karščiausios naujienos iš pramogų pasaulio, aktualūs interviu su įdomiais žmonėmis, spalvingi reportažai iš renginių ir koncertų Lietuvoje ir pasaulyje. Rubrikoje „Gyvenimas“ bus rašoma santykių ir šeimos, sveikatos ir savijautos, mados ir grožio, namų ir augintinių temomis. O visiškai nauja rubrika „Maistas“ kvies pasinerti į neatrastų skonių keliones. Čia rasime receptus, naujų restoranų pristatymus, garsių šefų patarimus ir maisto ekspertų įžvalgas.

Svarbu paminėti, kad minėtieji portalai Žmonės.lt, Ji24.lt ir eLaima.lt niekur nedingsta, tik nuo šiol internete juos vystys „Žurnalų Leidybos Grupė“. Tad bus labai įdomu stebėti, kaip pakis šių portalų ir naujų 15min.lt rubrikų skaitomumas po įvykusių pasikeitimų. Iki šiol 15min.lt rubrika „Žmonės“ buvo viena iš labiausiai portalo skaitomų rubrikų, kuri per mėnesį surinkdavo virš 474 tūkst. unikalių vartotojų (27 % interneto auditorijos). Rubrika „Ji24“ turėjo 417 tūkst. skaitytojų (24 % interneto auditorijos), „eLaima” – 100 tūkst. (6% interneto auditorijos).

Tad kviečiame apsilankyti minėtose rubrikose ir portaluose bei pokyčius įvertinti patiems!

1

2

Šaltiniai: 15min.lt, Gemius Audience 2016.12 (PC statistika).