15min atsinaujino. Kaip vertinate?

Internetiniai naujienų portalai vis dar išlieka pagrindiniais „namais“ virtualioje erdvėje. Tačiau keičiantis pačių vartotojų poreikiams bei elgsenai, būtina reaguoti. Nepakanka turėti gerą turinį, norint išlaikyti bei pritraukti skaitytojus, reikia reaguoti į jų nuomonę, pageidavimus bei beiskeičiančius įgūdžius.

MES ATSINAUJINOME! – jau visą balandžio mėnesį skelbia internetinis naujienų portalas 15min.lt. Pažvelkime kas ir kaip pasikeitė.

  • NAUJA RYŠKU ĮDOMU tai skelbia atnaujintas, ryškiai žalias, 15min.lt logotipas.

15min_logo

  • SUPRASTI AKIMIRKSNIU nuo šiol sudėtingus dalykus bus suprasti lengviau ir greičiau. Portale daugėja tekstų, infografikų, videofilmukų bei pagrindinių faktų santrumpų, kurie leis ne tik atsirinkti aktualiausią informaciją, bet ir TAUPYS JŪSŲ LAIKĄ.

15min_suprasti

  • IŠSISAUGOK IR SKAITYK TOLIAU prisiregistravę 15min vartotojai galės skaityti, jiems aktualią informaciją, jiems patogiu metu. Prie straipsnio spustelėję ant ikonėlės „Skaitysiu vėliau“ – tekstas bus išsaugotas ir galėsite prie jo sugrįžti tada, kai jums bus patogiu – tiek kompiuteryje, tiek mobiliąjame įrenginyje.

1

  • NAUJOS GALIMYBĖS PRISIREGISTRAVUSIEMS dabar registruoti vartotojai galės ne tik išsisaugoti jiems įdomius straipsnius, bet ir komentuoti juos savo vardu bei reitinguoti kitus komentarus.
  • PATOGESNĖ PROGRAMĖLĖ ir dar daugiau galimybių. Vartotojams, naršantiems išmaniuosiuose įrenginiuose – geros naujienos. Išmaniąjame telefone atnaujintas meniu, patogesnės galimybės pranešti savo naujienas, o tekstus galėsite išsisaugoti ir pasilikti jums patogiam laikui.

15min_mobile

Norisi tik pasidžiaugti naujienų portalo 15min.lt pokyčiais! Dabar jie patrauklesni vizualiai, „švaresni“  ir atrodo solidžiai. Gal tai žingsnis į nr. 1 naujienų portalo vietą Lietuvoje?