Interneto svetainės media-house.lt privatumo politika

Čia galite sužinoti, kokią informaciją apie Jus renkame, kai lankotės www.media-house.lt interneto svetainėje, ką su šia informacija darome ir kam perduodame.

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra Uždaroji akcinė bendrovė „Media House“, kodas 111707070, Aukštaičių g. 7, 11341 Vilnius. Tel. +370 5 2526270, el. p. contact@media-house.com.

Mes nuolat tobuliname savo interneto svetainę, siekiame, kad ja naudotis būtų kuo paprasčiau ir patogiau.Siekdami pagerinti Jūsų naršymą ir patirtį www.media-house.com svetainėje, naudojame slapukus. Slapukai padeda užtikrinti, kad interneto svetainė galėtų tinkamai ir sklandžiai veikti, padeda mums ją tobulinti bei gerinti naršymo kokybę. Apsilankę mūsų svetainėje ir sutikę su slapukų naudojimu, Jūs išreiškiate sutikimą su mūsų privatumo politika, įskaitant slapukų išsaugojimą Jūsų kompiuteryje ir (arba) kitame įrenginyje, bei slapukų pagalba surinktos informacijos tvarkymą šioje privatumo politikoje nurodytais tikslais ir sąlygomis

Kas yra slapukai?

Slapukas (angl. cookies) – tai mažas duomenų rinkinėlis (failas) įrašytas naudotojo kompiuteryje, ar kitame galiniame prisijungimo įrenginyje, besilankant paslaugų teikėjų internetinėse svetainėse. Slapukų pagalba interneto svetainė atpažįsta naudotojo įrenginį (pvz., naudotojui kitą kartą apsilankius šioje interneto svetainėje), tokiu būdu sudarant galimybę palengvinti naudotojo naršymą internetinėje svetainėje ir (arba) suteikiant tam tikrą informaciją internetinės svetainės savininkui apie tokios svetainės naudojimą.

Kam naudojame slapukus?

Šių slapukų surinkta informacija leidžia mums užtikrinti Jums galimybę naršyti patogiau, daugiau sužinoti apie mūsų svetainės naudotojų elgesį, analizuoti srautus, tendencijas ir tobulinti svetainę. Taip pat slapukai gali būti naudojami tiesioginėje įmonių rinkodaroje, rinkodaroje ir (arba) rinkodaroje, pagrįstoje naudotojų (vartotojų) sąrašais, pakartotinėje rinkodaroje. Tokios rinkodaros tikslas – teikti informaciją apie paslaugas naudotojams, kurie aukščiau nurodytoje įmonės svetainėje lankėsi anksčiau. Mūsų naudojami slapukai neleidžia mums nustatyti Jūsų, kaip mūsų internetinio puslapio naudotojo, tapatybės, surinkta informacija yra anoniminė ir mes neteikiame jos trečiosioms šalims.

Kokius slapukus mes naudojame?

Kad galėtume tobulinti svetainę, turime žinoti, kuri informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai sugrįžta, kokią naršyklę naudoja, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir pan. Šią informaciją renkame naudodami Google Analytics įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti statistinius svetainės naudojimo duomenis. Plačiau apie Google Analytics ir informaciją, kurią šie įrankiai leidžia rinkti, galite sužinoti čia – https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=lt . Jeigu pageidaujate, kad Google Analytics įrankiai nefiksuotų informacijos apie Jūsų naršymą internete, galite panaudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį.

Taip pat svetainė suteikia prieigą prie mūsų partnerių slapukų: Adform, Facebook ir Google slapukai naudojami elgesiu pagrįstos rinkodaros tikslais, t.y. tam, kad galėtume pateikti Jums pritaikytą reklamą.

Kaip kontroliuoti slapukus?

Jeigu pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnė informacija pateikiama adresais www.aboutcookies.org ir http://www.youronlinechoices.com/lt. Skelbimų nustatymai rinkodarai, kurią aptarnauja „Google“, gali būti tvarkomi http://google.com/ads/preferences. Galite ištrinti visus Jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi Jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju Jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Naujienlaiškis

Sutikdami užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškį Jūs sutinkate su Jūsų pateikto el. pašto adreso naudojimu informacijai apie tyrimus, atvejų analizes bei kitoms medijų naujienoms siųsti. Sutikdami užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškius Jūs sutinkate su savo pateiktų asmens duomenų tvarkymu šioje privatumo politikoje nurodytais tikslais. Sutikimą gauti naujienlaiškius, informaciją Jūsų pateiktu el. pašto adresu galite bet kuriuo metu atšaukti paspaudę gauto naujienlaiškio pabaigoje esančią nuorodą „Atsisakyti“.

Kiek laiko saugome Jūsų informaciją?

Surinktus duomenis statistinei analizei paprastai naudojame iki trejų metų. Slapukai paprastai galioja trumpai (vieną dieną, savaitę ar mėnesį), bet kai kuriais atvejais jie gali galioti ir iki vienerių metų. El. pašto adresus, kuriuos Jūs pateikiate užsiprenumeruodami mūsų naujienlaiškius, tvarkome tol, kol neatšaukiate savo sutikimo gauti mūsų naujienlaiškius.

Kaip galite pasinaudoti savo teisėmis

Susisiekę su UAB „Media House“ el. pašto adresu contact@media-house.com  galite pasinaudoti savo, kaip duomenų subjekto teisėmis, kurias įtvirtina asmens duomenų apsaugos teisės aktai. Prašymą dėl savo, kaip duomenų subjekto, teisių įgyvendinimo turite pateikti raštu šioje privatumo politikoje nurodytais UAB „Media House“ kontaktais. Jūs taip pat turite teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai dėl asmens duomenų tvarkymo.