A. Olšauskas: Kuri TV jums yra geriausia?

Dalinamės įžvalgomis, kaip skirtingai formuluojant klausimus TV kanalai tampa „-iausiais“. Pavyzdžiai su LNK, TV3, LRT, PBK ir TV1.
lnk-logo

LNK grupė yra geriausia pagal 2015 metais pasiektą bendrą auditoriją. Lyginome su TV3 grupe su Lietuvos ryto TV ir be jos. Kas vyko rugsėjį? Krepšinis 🙂

Lnk

110610_TV3_Logo_RGB

TV3 kanalas yra geriausias pagal 2015 metais pasiektą bendrą auditoriją (nepainioti su TV3 grupe!). TV3 pranašumas prieš LNK yra 0,3%.

tv3

LRT_televizija

LRT geriausiai pasiekia vyresnę miestiečių auditoriją (232+ EUR pajamos). Tiesa, ši auditorija žmonių skaičiumi yra sąlyginai maža, o pačios reklamos rodymas yra griežtai apribotas.

LRT

pbk-logo

PBK geriausias tinkamumo indeksas siekiant 3 didžiausių miestų.

pbk

TV1_Lithuania.svg

TV1 turi geriausią tinkamumo indeksą siekiant moterų.

moteriski

Vietoj išvadų
Geriausias kanalas (jų rinkinys) yra tas, kuris geriausiai atitinka jam keliamus kriterijus. Tikriausiai pastebėjote, kad grafikai netalpina pilnų optimizacijų (jau nekalbant apie kainas ar „galvų skaičių“). Tam reikia agentūrai ir klientui atlikti namų darbus –  praeiti visą optimizavimo procesą – pradėti nuo situacijos analizės, nustatyti tikslus, pasirinkti strategiją, derybas, įgyvendinti taktiką ir galiausiai išmatuoti rezultatus.