Vasara mieste! „Realco“ turinio projektas

Klientas: Realco (Ozo parkas)

„Vasara mieste“ – turinio projektas portale 15min.lt (projektą galite rasti čia), kuriuo siekiame paskatinti žmones atrasti miesto žaliąsias erdves, parkus, esančius šalia jų namų, bei išbandyti įvairias veiklas jose.

Bendradarbiaudami su naujienų portalu 15min informuojame ir kuriame progas suburti gausią Ozo parko bendruomenę praleisti gražius vasaros vakarus kartu. Išsigryninome turinio kryptis, kas Ozo parko gyventojams ir svečiams yra aktualu ir įdomu, tad turinio projektas apima laisvalaikio idėjas mieste, o tuo pačiu keliasi ir „offline“. Nors Ozo parkas yra unikalus dėl turimos didžiulės (9 ha) žalios teritorijos, kur galima sutikti daug čia savo laisvalaikį leidžiančių žmonių, norėjome sukurti dar daugiau progų laiką praleisti turiningai bei išmokti naujų dalykų neišeinant iš kiemo. Darbo dienomis, kai geras oras ir labai trūksta idėjų, ką nuveikti mieste vakare, Ozo Parke organizuojamos nemokamos veiklos. Gyventojai ir svečiai gali dalyvauti sporto treniruotėse, šunų dresūros pamokose, piknike, filmo peržiūroje, diskgolfo turnyre.

Beje, renginiai vyks iki rupgjūčio galo! Kur ir kada galite dar sudalyvauti sužinosite paspaudę čia.

Projektas apima kelias reklamos formas – leidžiame teminius straipsnius portale, juos papildo nemokami renginiai, kurių reklamą stipriname Facebook. Smagu matyti, kad ne tik projekto turinys yra gausiai skaitomas, bet ir į renginius susirenka daugybė Ozo parko gyventojų ir svečių. Norime parodyti ir kitiems skaitytojams, kokia šauni vieta yra Ozo parkas, tad renginius fotografuojame ir kalbiname vykstančių renginių dalyvius, o visu tuo dalinamės 15min portale ir Realco Facebook paskyroje. Be to, renginius deriname ir su atvirų durų vakarais, kuomet ieškantys naujo būsto žmonės gali ne tik apžiūrėti naują būstą, bet ir susipažinti su bendruomene ir įsilieti į jos aktyvų laisvalaikį.

vasaramieste

Kampanijos pradžia: 2017.07.21