„Kalnapilio-Tauro“ pramogos festivaliuose

Dienoms trumpėjant ir dangui labiau niaukiantis, vis dažniau prisimename lyg savaitė greitai praskriejusią vasarą – ledus, minkštą veją, šiltus vakarus, gaivius kokteilius, lengvą vėją, kopas, jūrą ir pramogas. Išties, vasarą pramogų netrūksta. O lankymąsi festivaliuose daugelis tikriausiai pavadintų viena geriausių. Mes pasistengėme, kad „Bliuzo naktų“, „Galapagų“, bei „Roko naktų“ dalyviams festivaliuose būtų dar smagiau, tad parūpinome „Kalnapilio-Tauro grupės“ atributika apipavidalintų pramogų.

Festivalių lankytojus promo komanda kvietė žaisti mega tinklinio su net 2,5 m skersmens kamuoliu. Iš šono lengvai atrodantis iššūkis toli gražu nebuvo taip paprastai įveikiamas – juk norėdami kamuolį pakelti ir permesti į priešininkų tinklo pusę, komandos nariai turėjo sutelkti visas jėgas.

2

3

Dar viena pramoga, džiuginusi festivalininkus – vaikystę primenantis ir gerokai padidintas „žvejybos“ žaidimas. Čia žaidėjai pasitelkdami meškeres su magnetais gaudė apynių formos figūrėles. Nors ir šis žaidimas atrodo paprastas, pramogautojams teko gerokai paplušėti – apyniai kartais būdavo vikresni už juos gaudančiuosius, o ir „žvejų“ meškerės neretai susipindavo, taip pasunkindamos žaidimą.

4

5

Nuo itin didelio kamuolio ar „žvejybos“ pavargę pramogautojai galėjo įsiamžinti momentinėse nuotraukose. Akivaizdu, festivalių dalyviams tai itin patiko.

1

Žaidimų dalyviai, be abejonės, nepalikdavo pramogų zonos tuščiomis – kiekvienas jų gaudavo dovanų – kas daugiafunkcinę skarą, kas itin populiarią asmenukių lazdą ar tamsoje šviečiančią neoninę apyrankę.

O mes tikimės, kad dovanota atributika vasarotojams ir šiandien primena puikią praėjusią vasarą ir padeda laukti dar puikesnės ateinančios.