Jack Daniel’s Tennessee Whiskey kampanija: kūrybinių ir techninių sprendimų sinergija

Klientas: Bennet Distributors (Jack Daniel’s Tennessee Whiskey prekinis ženklas)

Visų pirma, norime pasidžiaugti, jog turime galimybę dirbti su klientais, kurie pasitiki mūsų sprendimais ir idėjomis. Tai palengvina darbo procesą ir labai dažnai atneša gerus rezultatus.
Ruošiantis Jack Daniel’s Tennessee Whiskey kampanijai, pritaikėme ne tik efektyvius media sprendimus kūrybinei medžiagai, bet ir įsitraukėme į patį kūrybinį procesą, banerių gamybą. Galimybė įsitraukti į šį procesą – svarbi kampanijos planavimo dalis. Gavę medžiagą ir pamatę, jog tiek vizualuose, tiek šūkiuose naudojami lašų motyvai (kampanijos šukis „every drop counts“), nusprendėme tai atvaizduoti ir baneriuose.

Kūrybinis sprendimas atsispindi ir kampanijos rezultatuose – šio sprendimo įsitraukimo ir matomumo rodikliai buvo vieni geriausių kampanijos lygmeniu. Kaip visa tai atrodė portale delfi.lt – pamatysite čia:

Taip pat šioje kampanijoje išnaudojome programmatic (PMP) platformos galimybes. Turėjome 5 skirtingus klipus, kuriuose pasakojama apie Jack Daniel’s Tennessee Whiskey, pačią gamyklą bei Tennessee miestelio gyventojus. Siekiant efektyviai „papasakoti istoriją“, mes vienam cookiui rodėme vis skirtingą klipą. Taip, išnaudodami programmatic platformos privalumus, išvengėme besikartojančios reklamos. Be to, naudodami dažnio ribojimą visos programmatic kampanijos lygiu (skirtinguose kanaluose), mes galėjome pasiekti platesnę auditoriją.

Žemiau galite pamatyti populiariausią klipą auditorijos atžvilgiu (surinkta daugiausiai peržiūrų iki klipo pabaigos):

Kampanijos pradžia: 2017.05.25